My v Láry-fáry už pro vás naskladňujeme na září školní…

My v Láry-fáry už pro vás naskladňujeme na září školní pomůcky, ale vy byste nejprve měli tento školní rok ukončit😆Zase pro vás máme připravené dárečky pro pani učitelky, pány učitele, pani asistentky i vychovatelky😉dárkové prosseco či čokoláda nikoho neurazí🍾🍫a pokud nevíte, poukázka to jistí👍